Opinie
 
Autor: ~Przemek
Temat: Mistrzowie w swoim fachu
Położyli mi parkiet dębowy i zrobili to idealnie. Firma ma odrębne wyspecjalizowane ekipy od układania, cyklinowania i lakierowania. Finalnie parkiet wygląda jak połączenie artyzmu z rzemiosłem. Cholernie cieszy oko wynik ich pracy. Polecam.
Autor: ~Irena
Temat: Solidność i profejonalizm
Świetna robota.Pan Zygmunt i jego załoga to ludzie godni polecenia.Doskonały,przemiły kontakt,fachowcy znający swój fach,kulturalni i przemili.Do tego zostawiają po sobie porządek.Polecam ,chętnie pokażę pracę,jeśli ktoś zainteresowany z okolic Żyrardowa i Mszczonowa.Mój tel.606-421-485
Autor: ~ela
Temat: mistrzowie
polecam są to moistrzowie w swoim fachu
Autor: ~Kasia
Temat: Perfekcyjność
Perfekcyjność roboty w 1000%. Jestem bardzo zadowolona wszystko zrobione na czas i bez najmniejszych zastrzeżeń. Zygmunt doradzi i wytłumaczy o co chodzi każdemu laikowi w tej dziedzinie.
Autor: ~klijent
Temat: profesjonalna ekipa
Hmm.. moim zdanie panowie działają super, zawsze wszystko dokładnie i perfekcyjnie:) jestem zadowolony z ich usług i chętnie polecam ich innym ludziom. Dla mnie ZENCPOL to najlepsza firma! Mili ludzie i sympatyczny szef. POLECAM BO WARTO. Pozdrawiam=)
Autor: ~klientka Anna
Temat: profesjonalna ekipa
Godna polecenia firma. Usługa wykonana fachowo i terminowo. Wszystko bardzo dokładnie. Jestem zadowolona

Formularz zabezpieczony jest przed robotami spamującymi. Przepisz dwa wyrazy z obrazka do poniższego pola, a następnie kliknij "Wyślij".